laivu:
(laiva: 2504016)

laivu brauciens

Kraukšķīgā vasaras rītā piestātnē pulcējās draugu grupa, kas bija sajūsmā par savu ļoti gaidīto laivu braucienu. Saule tikko sāka uzlēkt, iemetot zeltainu nokrāsu pār mierīgajiem ezera ūdeņiem. Viņi iekāpa gludajā jahtā, maiga viļņu klaidīšana nodrošināja viņu piedzīvojumam nomierinošu skaņu celiņu.

Zvanam un pasūtam laivu braucienu Kurzemē! Sazināties variet zvanot 26825352


Kamēr laiva bez piepūles slīdēja pa ūdeni, draugi smējās un tērzēja, izbaudot brīvību būt atklātā jūrā. Kapteinis, pieredzējis jūrnieks ar mirdzumu acīs, prasmīgi stūrēja laivu, kuģojot pa slēptiem līčiem un slepeniem līčiem, ko zina tikai vietējie iedzīvotāji.


Braucot tālāk no krasta, ikdienas kņada izgaisa, to aizstāja miera un klusuma sajūta. Draugi gozējās saules siltumā, vēsajam vējam raustot matus, kad viņi atspiedās pret margām, baudot elpu aizraujošus skatus uz apkārtējiem kalniem un sulīgi zaļajiem mežiem.


Pēkšņi parādījās delfīnu pākstis, kuru gludie ķermeņi graciozi un veikli griezās pa ūdeni. Draugi bijībā aizrāvās, viņu sirdis piepildīja brīnums, ieraugot šīs lieliskās radības to dabiskajā vidē. Šķita, ka delfīni dejo līdzās laivai, it kā sveicot draugus viņu ūdeņainajā apgabalā.


Dienai ejot, draugi baudīja nesteidzīgu pikniku uz klāja, mielojoties ar svaigām jūras veltēm un malkojot atdzesētu šampanieti. Viņi dalījās stāstos un atmiņās, viņu smiekli atbalsojās pāri ūdenim, radot prieka un draudzības simfoniju.


Kad saule sāka grimt zem apvāršņa, radot ugunīgu spīdumu virs ūdens, draugi zināja, ka viņu brauciens ar laivu tuvojas beigām. Bet, kuģojot atpakaļ uz krastu, viņu sirdis bija pateicības pilnas par neaizmirstamo dienu, ko viņi bija kopīgi pavadījuši, dienu, kas bija piepildīta ar smiekliem, piedzīvojumiem un dabas skaistumu.


Un tā, laivai atkal pietauvojoties un draugiem atvadoties no kapteiņa, viņi zināja, ka šis brauciens ar laivu viņu sirdīs uz visiem laikiem ieņems īpašu vietu, piemiņu, ko lolot daudzus gadus.

Saule tikko sāka kāpt pāri apvārsnim:


piešķirot rāmo upes ūdeņu zeltainu nokrāsu. Sāra un viņas draugi bija plānojuši šo laivu braucienu nedēļām ilgi, vēloties izbēgt no pilsētas dzīves steigas un iegremdēties dabas skaistumā.


Kad viņi iekāpa mazajā koka laivā, maiga ūdens slīdēšana pret korpusu piepildīja gaisu, radot nomierinošu melodiju, kas noteica viņu piedzīvojumu.


Laiva bez piepūles slīdēja pa upi, ko ieskauj lekni zaļumi un ik pa laikam atskanēja putnu čivināšana.


Sāra atspiedās pret koka soliņu, aizvēra acis un ieelpoja svaigo, kraukšķīgo gaisu.


Vēsais vējiņš raustīja viņas matus, klausoties airu ritmiskajā skaņā, kas iegrimst ūdenī, dzenot tos uz priekšu ceļā.


Kad viņi pārvietojās upes līkumā, viņus sagaidīja elpu aizraujošs skats. Briežu ģimene stāvēja pie ūdens malas un mierīgi dzēra, laivai braucot garām.


Sāras sirds pietūka no prieka, ieraugot šīs majestātiskās radības to dabiskajā vidē, mirklī, kuru viņa zināja, ka nekad neaizmirsīs.


Laiva turpināja savu nesteidzīgo ceļu, līkumojot pa šauriem kanāliem un plašiem ūdens plašumiem.


Katrs pagrieziens atklāja jaunu brīnumu — no krāsainiem savvaļas ziediem, kas zied upes krastos, līdz tālajam kalnu siluetam pie horizonta.


Pēkšņi rotaļīgs šļakatas izjauca ainas mieru. Sāras draugs Alekss bija nolēmis iegremdēties vēsajā ūdenī, smejoties un plunčājoties kā bezrūpīgs bērns.


Pārējā grupa pievienojās, viņu smiekli atbalsojās pāri upei, izbaudot vienkāršos mirkļa priekus.


Noslēgumā jāsaka, ka mana uzturēšanās Rīgā bija apburošs ceļojums, kas piepildīts ar šarmu, vēsturi un viesmīlību.


Kad saule sāka nolaisties debesīs, siltu spīdumu pār ainavu, Sāra juta, ka viņu pārņem miera sajūta.


tajā brīdī draugu un dabas skaistuma ieskauta viņa saprata īsto laivu brauciena burvību pa upi – iespēju piebremzēt, sazināties ar mīļajiem un izbaudīt dabas mieru.


Neatkarīgi no tā, vai esat vēstures cienītājs, gardēdis vai kultūras entuziasts, Rīga piedāvā unikālu un burvīgu pieredzi, kas liks jums ilgoties atgriezties.


  Rezervējiet savu uzturēšanos šajā Baltijas dārgakmens un atklājiet Rīgas burvību paši.


Šeit tiek prezentētas ģimenes receptes, draugu virtuves noslēpumi, jauni kulinārijas eksperimenti.


epriekš aprakstītās receptes tiek pastāvīgi uzlabotas un pilnveidotas, tāpēc šeit nav nevienas "novecojušas" receptes.


Pilnām sirdīm un pacilātu garu viņi devās atpakaļ uz krastu, pateicīgi par atmiņām un kopīgo saikni šajā neaizmirstamajā ceļojumā lejup pa upi.