Irbes upe laivošana

Topi Irbes upe laivošana: Izsitumu aizsargi, kas izgatavoti no poliestera vai neilona, kas sajaukts ar Laivo.lv spandeksu, ir labi piemēroti airēšanai un citiem ūdens sporta veidiem, jo tie ātri žūst, labi stiepjas un tiem ir augsts UPF vērtējums, kas aizsargā pret UV staru radītiem bojājumiem.

To formai pieguļošais dizains un plakano šuvju konstrukcija padara tos ērtus arī tad, ja tos klāj zem cita apģērba vai hidrotērpa. Arī jūsu iecienītākais sintētiskais vai vilnas bāzes slānis Irbes upe laivošana var darboties labi.

Ūdens Irbes upe laivošana krekli: lielākā daļa šo topu piedāvā arī UPF aizsardzību, taču atšķiras no aizsargkrekliem ar brīvāku piegulumu. Ja jūs neplānojat tajās peldēties, tie ir labs risinājums.

Apakšdaļas: apakšējā daļā varat valkāt visu, kas ir ērti un ātri žūstošs; labas iespējas ir dēļa šorti vai ērtas ātri žūstošās bikses. Izvairieties no lietām, kas saista vai berzē. Īpaši plāni audumi, piemēram, dažās sintētiskajās jogas biksēs, nav lieliska ideja, jo tie nav radīti, lai pastāvīgi pārvietotos jūsu sēdeklī, kad Irbes upe laivošana airējat.

Vidusslānis: Irbes upe laivošana ja apstākļiem nav nepieciešams ne hidrotērps, ne sausais uzvalks, tad ir jēga ņemt līdzi vilnas jaku vai citu siltu, sintētisku viduskārtu.

Ārējais slānis: ja sagaidāt ievērojamu lietus vai vēja iedarbību, izvēlieties kvalitatīvu ūdensizturīgu/elpojošu jaku un lietus bikses. Airēšanas jakas ir jaukas, jo tām ir starplikas pie plaukstas locītavām un kakla, lai nodrošinātu, ka ūdens neizplūst; tie ir īpaši labi, lai novērstu pilienus, kas tek pa jūsu lāpstiņu. Ja dodaties īsā izbraucienā un negaidāt ievērojamu lietusgāzi, elpojoša/ūdensizturīga jaka var darboties Irbes upe laivošana lieliski.

Apakšveļa Irbes upe laivošana: ja airē siltos apstākļos īsākiem izbraucieniem, daudzi cilvēki izvēlas kā pirmo kārtu valkāt peldkostīmu.
Vienkārši paturiet prātā iepriekš minētās vispārīgās vadlīnijas, lai pārliecinātos, ka visa ceļojuma laikā jūtaties ērti. Pretējā gadījumā izvēlieties nekokvilnas sporta krūšturus un apakšveļu, kas Irbes upe laivošana piemērota āra aktivitātēm.
irbes Upe.
Laivu noma un piegāde Kurzemē. Kurzemes mazo un lielo upju maršruti.
Sazināties variet zvanot 26825352

Perfekta atpūta pie upes! Irbe paredzēta laivošanai

Atpūtas iedvesma pie skaistas upes! Laivošana Irbes krācēs patīkama

Kanoe laivu noma. Adrese: Ciņi, Rendas pagasts, Kuldīgas novads.

Jauka atpūta Irbes upē! Laivošana kā labs atpūtas veids

Irbes upe karte

Irbes upe zivis

Laivošanas maršruti

Irbes upes ieteka jūrā

Laivošana kurzemē

Abuls laivošana

Irbes upe laivošana

Irbes upe laivošana

£95.00 £343.00

Product review details, this product has received, on average, 3.90 out of 5 star rating.
There are 8 reviews
Irbes upe laivošana

Irbes upe laivošana

£75.00 £139.00

Product review details, this product has received, on average, 3.40 out of 5 star rating.
There are 8 reviews
Irbes upe laivošana

Irbes upe laivošana

£25.00 £153.00

Product review details, this product has received, on average, 4.30 out of 5 star rating.
There are 8 reviews
Irbes UPE.S. laivošana.Irbes upe.laivošana.Irbes upe laivošana#2023