LV mūzikā, Lvint mūzikā, EN mūzikā, US mūzikā Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. Temps
mūzikā Temps

Temps mūzikā

Kurzeme un Liepāja. Temps mūzikā 2023

Grupa Liepājā: Līvi dalībnieki

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Temps mūzikā
  Temps mūzikā:Ko dod 10 minūšu prātošanās?
  Mēs visi attaisnojam atrast un just mieru visas dienas garumā. Standarta 10 minūšu pārdomāšanas priekšrocības nostiprina mierīgākas sprieduma prasmes, brīvāku ķermeni, paplašinātu centru, skaidrību un pamanāmāku līdzjūtības un labvēlības sajūtu.

  Atlīdzība — tas viss no 10 minūtēm “nekā nedarīšanas”. Padomājot par to, 10 dienas Headspace, kas katru dienu tiek praktizētas 10 minūtes mūzikā, samazināja trakulīgumu par 27%.

  Tāpat kā katrai neizmantotajai radniecībai, ir nepieciešams laiks, lai atrastu savu ritmu, iedziļināties tajā un sasaistītu ieguvumus (to galu galā sauc par “meditācijas praksi”).

  Tāpēc ziniet, ka mēs, iespējams, nejutīsimies brīvāki, centrētāki un līdzjūtīgāki kā nesen, kamēr mēs sākam vai beidzam. Sprieduma prasmes ir tik ļoti izmantotas, lai tās būtu dinamiskas un uzmundrinātas, ka tās var cīnīties mūzikā, kad lūdzam to atslābināt. Tāpēc ir nepieciešama plānošana.

  Piemēram, ir pilnīgi ikdienišķa sajūta, ka mēs 10 minūtes cenšamies apdomāt, piemēram, galda tenisa šaušanā pa kosmosu.

  Bet, jo vairāk mēs domājam, jo pamatotākas kļūst spriestspējas un jo mazāk sarežģītāka kļūst koncentrēšanās mūzikā, uz pasauli un apkārtējo pasauli.

  Lai gan tas liksies mulsinoši, tā ir parasta tikšanās. Doma nav saistīta ar kaut ko citu, kā vien to, lai to darītu ar tik lielu labvēlību pret sevi, cik mēs esam gatavi. Patiesība ir tāda, ka nav pareiza vai nepareiza domāšanas veida.

  Tāpēc būsim laipni pret savām sprieduma prasmēm un izturēsimies maigi, neatkarīgi no tā mūzikā, kas parādās mūsu 10 minūšu pārdomu laikā.

  Kā atrast 10 minūtes, lai pārdomātu?
  Gadījumā, ja šķiet, ka dienā nav laika 10 minūtes padomāt, tā būs zīme, ka kontemplācijai, bez šaubām, vajadzētu būt lielākai nepieciešamībai.

  Bet kā mēs atrodam un garantējam šo laiku? Ir skaidri veidi mūzikā, kā veidot ikdienas tieksmi ņemt vērā. Trīs galvenie centri varētu palīdzēt mums sākt darbu:

  Labākais laiks domāt ir jebkurā brīdī, kad mēs ejam. Nav svarīgi, kad (vai kur) mēs pārdomājam, tāpēc izvēlieties jebko, kas darbojas vislabāk. Doma [Temps jebkurā skaņdarbā ir svarīgs pamats]var būt burvīga, lai sāktu ar lietu no rīta dažas reizes, kad mūsu diena sākas, vai vakarā gultā.

  Mēs varam pastāvīgi apsvērt iespēju atiestatīt sevi dažas reizes pēc pēdējās darba sapulces vai pēc tam, kad esam atstājuši bērnus skolā. Ikreiz, kad jūtamies satriekti mūzikā, varam pieprasīt pārtraukumu un pārdomāt, nevis spiesties: Temps mūzikā.