Ja “Salacā” runa ir par laivošanu, drošībai vienmēr jābūt galvenajai prioritātei. Šeit ir daži svarīgi padomi, kas jāpatur prātā, pirms dodaties uz ūdens:


Tas ir būtiski, lai saglabātu salacas ūdens ekosistēmu līdzsvaru, atbalstītu augu un dzīvnieku dzīvi un nodrošinātu dzīvotnes daudzveidīgām sugām.


Turklāt salacas upes kalpo kā apūdeņošanas avots lauksaimniecībai, pārvietošanās līdzeklis un atpūtas vieta tādām aktivitātēm kā laivošana un makšķerēšana.


Ūdens apsaimniekošana un saglabāšana upēs ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu tā ilgtspējīgu izmantošanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm.


1. Valkājiet glābšanas vesti salaca: pārliecinieties, ka ikvienam uz klāja ir pareizi pieguļoša glābšanas veste. Ir ļoti svarīgi tos valkāt vienmēr, īpaši tiem, kas neprot peldēt un bērniem.


2. Pārbaudiet laikapstākļus: pirms došanās burā, pārbaudiet laika prognozi un esiet informēts par iespējamām vētrām vai nelabvēlīgiem apstākļiem. Izvairieties no laivošanas sliktos laikapstākļos, lai nodrošinātu savu drošību salacā.


3. Zināt noteikumus: Iepazīstieties ar laivošanas likumiem salacā un noteikumiem jūsu reģionā. Izprotiet ātruma ierobežojumus, navigācijas noteikumus un visas īpašās prasības savam kuģim.


4. Uzturiet atbilstošu aprīkojumu: Pārliecinieties, ka jūsu laiva ir aprīkota ar visu nepieciešamo drošības aprīkojumu, tostarp ugunsdzēšamajiem aparātiem, signālraķetes, pirmās palīdzības komplektiem un navigācijas gaismām. Regulāri pārbaudiet un apkopiet savu laivu, lai pārliecinātos, ka tā ir labā darba stāvoklī.


5. Informējiet kādu par saviem plāniem: pirms došanās ceļā, dariet kādam zināmu savus laivošanas plānus, tostarp galamērķi un paredzamo atgriešanās laiku. Tādā veidā kāds var brīdināt iestādes, ja neatgriežaties, kā plānots.


6. Esiet modrs un izvairieties no traucēkļiem: vienmēr uzmanieties, vai nav citu laivu, peldētāju un potenciālo apdraudējumu. Darbojoties ar laivu, izvairieties no tādiem traucēkļiem kā pārmērīga alkohola lietošana vai elektronisko ierīču izmantošana.


7. Apgūstiet navigācijas pamatprincipus: iepazīstieties ar pamata navigācijas paņēmieniem, tostarp karšu lasīšanu, boju un marķieru izpratni un kompasa vai GPS sistēmas lietošanu.


8. Ievērojiet pareizu laivas etiķeti: Cieniet citus laivotājus un ievērojiet pareizu laivošanas etiķeti. Ieturiet drošu attālumu no citiem kuģiem, samaziniet modināšanu zonās, kurās nav modināšanas, un ievērojiet trokšņa līmeni.


Atcerieties, ka braukšana ar laivu var būt jautra un patīkama pieredze, ja to darāt droši un atbildīgi. Ievērojot šos padomus un izmantojot veselo saprātu, jūs varat nodrošināt drošu un patīkamu laiku uz ūdens.


Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat sporta entuziasts vai vienkārši vēlaties palikt aktīvs, Riverside piedāvā plašas iespējas nodarboties ar iecienītākajiem sporta veidiem un izpētīt “laivošana” jaunus.

Ūdens Salacā ir vitāli svarīgs dabas resurss, kam ir izšķiroša nozīme ekosistēmu atbalstīšanā, dzeramā ūdens nodrošināšanā un dažādu cilvēku darbību veicināšanā.


Upes darbojas kā ūdens plūsmas kanāli laivošana, nesot to no augstākiem paaugstinājumiem uz zemākiem, galu galā sasniedzot okeānu vai citas ūdenstilpes.


Ūdens salaca nāk no dažādiem avotiem, piemēram, nokrišņiem, kūstoša sniega un pazemes avotiem. Tāepc tas labi der aivošanai.

Salaca laivošana / Salaca laivo

[Salaca laivošana], upes ceļš

Kempingi pie salacas upes

Pa salacu

Salaca upe karte

Mazsalaca staicele

Plosts pa salacu

Lāču laivas

Laivu noma mazsalaca

Atpūta salacā

Apartamenti kuldīgā

Comfort hotel kuldiga

Kuldigas Metropole

Kempingi kuldīgā

Virkas muiža

Viesu nami kuldīga

Virkas iela 27 kuldīga

Jēkaba sēta

Tempa apzīmējumi mūzikā

Temps mūzikā

Moderato mūzikā

Lēna tempa apzīmējums mūzikā

Tempa apzīmējumi mūzikā

Ātrs temps mūzikā

Moderato mūzikā

Allegro temps

Vislēnākā tempa apzīmējums mūzikā

Dinamika mūzikā

Dinamikas apzīmējumi mūzikā

Vislēnākais temps mūzikā

*Salaca*

Ideāls veids, kā pavadīt laiku! Salaca atvērta laivošana upēs

Salaca laivošana

Laivošana [Salacā]

€100.10 €200.10

Product Salaca, Turklāt ir pazīstama, ar savu
mīlestību pret ūdens sporta veidiem: laivosana
Salaca laivošana

[Salacas laivošana]

€100.10 €200.10

Product Salaca laivosana, Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis
spēlētājs vai iesācējs, tas ir vienksi - laivosana
Salaca laivošana

Salaca [laivošana]

€100.10 €200.10

Salaca, piedāvā plašas iespējas nodarboties
ar iecienītākajiem sporta veidiem un izpētīt laivosanu!
Salaca: laiks pie Upes

Patīkami pavadīts laiks pie Upes! Veselība [Salaca laivošana]

Kanoe laivu noma. Adrese: Ciņi, Rendas pagasts, Kuldīgas novads.

Salaca laivošana

SalacA Laivo-šanA

£55.00 £343.00

Product salaca: Tuvējās upes, un ezeri
piedāvā tādas aktivitātes kā smaiļošana un laivošana
Salaca laivošana

[salaca laivošana] 2024

£55.00 £793.00

Product Salaca, Ūdens entuziasti, var baudīt
mierīgos ūdeņus vai izaicināt sevi ar piedzīvojumiem bagātākām nodarbēm: Laivošana
laivošana, Abava.
Laivu noma un piegāde Kurzemē. Kurzemes mazo un lielo upju maršruti.
Sazināties variet zvanot 26825352
Laivošana | Laivo Salacā

Mainam maršrutu - Abava,Irbe! Veselība [salaca laivošana]