laivošanas maršruti:Neatkarīgi no tā, vai skatāties uz alumīnija zvejas laivu, kreiseri ar kajīti vai jebko citu

 jūs skatāties uz modernu laivu, kuras izgatavošana prasīja neskaitāmas stundas projektēšanas, meistarības un ražošanas. Un, lai gan jūs noteikti nevarat izveidot šāda veida modernus peldlīdzekļus savā pagalmā, tas nenozīmē, ka nevarat izveidot savu laivu.


laivošanas maršruti:Nelieli, vienkārši rīki, piemēram, airu laiva, ko varat izmantot, lai bradātu uz savu “īsto” laivu, kanoe laivas un rotaļu laivas, kas konstruētas slapjam braucienam vai diviem, var būt jautri DIY projekti, kas uzlabo jūsu personīgo pieredzi uz ūdens.

laivošanas maršruti

Populāras DIY Build a Boat iespējas

Daži lieliski DIY laivu piemēri ir:


Saplākšņa lokšņu laivas

Komplekts Laivas

PVC laivas

Līmlentes un kartona laivas

laivošanas maršruti:Pirms aplūkojam katru no tiem, atzīmēsim, ka ne visi no tiem ir tādi, ko jūs varētu saukt par “kuģošanas spējām”. Dažas no tām būs piemērotas lietošanai tikai nelielās aizsargājamo ūdeņu tilpnēs, kur varat piecelties, ja laiva nogrimst (jā, glābšanas vestes joprojām ir nepieciešamas!)

laivošanas maršruti
laivošanas maršruti:Citi labi darbosies dīķos, kuros nav viļņu vai straumes, taču nevar sagaidīt, ka tiem būs tāda pati stabilitāte vai spēja tikt galā ar viļņiem kā pat vismazākajai laivai, kas ražota atbilstoši mūsdienu drošības standartiem. Daudzos no šiem gadījumiem ideja nav būvēt laivu, lai dotos kruīzā vai makšķerēt, bet gan izveidot savu laivu izklaidei.laivošanas maršruti?

laivošanas maršruti:Saplākšņa lokšņu laivas

laivošanas maršruti:Viens no vienkāršākajiem un lētākajiem laivas būves paņēmieniem, ko var atkārtoti izmantot mazās, aizsargātās ūdenstilpēs, ir saplākšņa loksnes sasist kopā kastē ar priekšgala leņķi uz augšu. Vai tas būs ērti jebkāda veida viļņos? Maz ticams. Taču tas ir ātrs un vienkāršs projekts, ko varat īstenot ar tikai pāris simtu dolāru budžetu, un tā rezultātā tiek izveidota mini laiva, kas kalpos ilgi.


Process ir pavisam vienkāršs:

laivošanas maršruti

Uzzīmējiet vēlamos izmērus;

Izgrieziet saplākšņa loksnes apakšai, sāniem, šķērsslim un priekšgalam;

Izgrieziet apdari (piemēram, 1 x 2 collas koka sloksnes), lai izklātu visus savienojumus;

Nostipriniet sānus un dibenu, ieskrūvējot tām cauri un apdarē skrūves;

Noblīvējiet visus savienojumus ar līmi/hermētiķi;

Visbeidzot, uzklājiet laivai krāsas kārtu, lai aizsargātu saplāksni un pagarinātu tā kalpošanas laiku.

laivošanas maršruti
Ja vēlaties uzbūvēt saplākšņa loksnes laivu, vispirms ir ieteicams apskatīt dažus pamata plānus (daudz ir pieejami internetā). Un vienmēr atcerieties, ka šāda veida peldlīdzekļi nav paredzēti izmantošanai atklātā ūdenī, kā arī bez glābšanas vestēm. Kad dodaties uz savu pirmo jūras izmēģinājumu, jums, visticamāk, šķitīs diezgan nestabils un grūti airēt taisnā līnijā, taču jūs airēsit savu laivu, ko uzbūvējāt ar savām divām rokām.laivošanas maršruti?

Laivošanas Maršruti Kurzemē

laivošanas maršruti

Kurzeme un Kuldiga. laivošanas maršruti

Iznomā laivas Laivošanas maršruti!

Cena sākot no 120,00 Euro

Pārbaudīt cenu tagad!

 • Laivošanas Maršruti.
  Laivošanas maršruti:Viss par laivošanas maršrutiem tikai pie mums! Maršutu izveidošama kompānijām. Atpūta laivojot, tas ir ekselents laika pavadīšanas brīdis. !Maršruti laivošanas.

  1. Runājotlaivošanas maršrutipar laivošanas iespējām, ir jāņemlaivošanas maršrutivērā dažādas izvēles iespējas. No nakšņošanaslaivošanas maršrutilīdz dienas kruīziem, ūdens sporta veidiem un makšķerēšanai — katrailaivošanas maršrutiinteresei un budžetam ir pieejama laiva. Dažilaivošanas maršrutipopulāri laivu veidi ir sedana tiltu laivas, pontonu laivas, laivošanas maršruti glābšanas laivas, banānu laivas, veikborda/slēpošanas laivas, reaktīvo kuģu laivas un laivošanas maršruti laivas. Ja neesat pārliecināts, kura laiva ir piemērota jūsu vajadzībām, ir pieejami ceļveži, kas palīdzēs laivošanas maršruti jums izlemt, pamatojoties uz jūsu interesēm un budžetu. Izpētot 10 labākās izvēles iespējas laivotājiem, piemēram, kreiseri laivošanas maršruti , bowriders, saldūdens zvejas laivas, buru laivas, sālsūdens zvejas laivas, laivošanas maršruti ātrlaivas, traleri un pontoni, var arī sniegt jums labāku priekšstatu par pieejamajām iespējām.laivošanas maršruti

  2. Kad runa ir par laivošanas iespējām, ir pieejamas daudzas izvēles iespējas. No laivošanas maršruti sedanu tiltiem un pontonu laivām līdz glābšanas laivām un banānu laivām ir daudz dažādu iespēju. Ja neesat pārliecināts par to, kāda veida laiva ir piemērota jūsu vajadzībām, ir pieejami dažādi resursi un ceļveži, kas palīdzēs pieņemt apzinātu lēmumu. Dažas populāras laivotāju izvēles ir kreiseri, bowrideri, saldūdens zvejas laivas, kuģu laivas, buru laivas, sālsūdens zvejas laivas, ātrlaivas, traleri un pontoni. Šīs izvēles atšķiras atkarībā no individuālajām vēlmēm, interesēm un budžeta. Izvēloties laivu, ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā paredzētais lietojums, izmērs, īpašības un funkcionalitāte.

  3. Laivošanas iespējas: ceļvedis, kā izvēlēties sev piemērotāko laivu
  Ievads: Kāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo laivu
  3.a. Apsveramo laivu veidi (laivas ar sedanu tiltu, pontonu laivas, glābšanas laivas, banānu laivas, veikborda/slēpošanas laivas, reaktīvie laivas, strūklas laivas)
  3.b. Faktori, kas jāņem vērā, izvēloties laivu (paredzētais lietojums, budžets, izmērs, īpašības, apkopes prasības)
  3.c. Izpētīt 10 labākās izvēles iespējas laivotājiem (īss pārskats par katru laivu veidu un tā plusiem un mīnusiem)

  Secinājums: galveno laivošanas maršruti punktu kopsavilkums un iedrošinājums sākt izpētīt laivošanas laivošanas maršruti iespējas

  4. "Kā izvēlēties laivošanas maršruti savām vajadzībām perfektu laivu: soli pa solim laivošanas maršruti ceļvedis"
  4.a. Ievads: Laivošanas prieks un laivošanas maršruti pareizā kuģa izvēles nozīme
  4.b. Nosakiet laivošanas maršruti savus laivošanas mērķus (piem., makšķerēšana, kruīzi, ūdenssports, atpūta)
  4.c. Apsveriet savu laivošanas maršruti budžetu (gan sākotnējās, gan pastāvīgās izmaksas):  laivošanas maršruti?

  Laivošanasmaršruti LV, Laivošanasmaršruti US, Laivošanasmaršruti EN, Laivošanasmaršruti gb, Laivošanasmaršruti LT,

  Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

  laivošanas maršruti

  laivošanas maršruti:PVC laivas

  laivošanas maršruti:Vai jūs varat vienkārši nosegt dažas PVC caurules, lai tās darbotos kā pontons, piesprādzēties uz klāja vai sēdekļa un nosaukt to par laivu? Protams, tu vari. Un, lai gan galarezultāts, visticamāk, nebūs laiva, kuru jūs kādreiz vēlētos nolaist kaut ko lielāku par fermas dīķi, tā izturēs laika pārbaudi.


  laivošanas maršruti:PVC laivas ir arī neticami viegli uzbūvējamas, jo visas detaļas un detaļas ir viegli pieejamas labi aprīkotos datortehnikas veikalos, tās var salīmēt kopā un ir diezgan lētas. Atkarībā no tā, cik ambiciozi jūs iegūstat, jūs varētu iztērēt dažus simtus dolāru materiāliem, pat vairāk, ja uzbūvētu saplākšņa klāju vai pievienotu sēdvietas.

  laivošanas maršruti
  laivošanas maršruti:Vissvarīgākais, kas jāpatur prātā, veidojot PVC laivu, ir tas, cik lielu peldēšanu jūs iegūsit no dažāda izmēra caurulēm.


  Piemēram, 10 collu diametra caurule peldēs apmēram 300 mārciņas uz 10 pēdu sekciju.

  Tātad cauruļu pāris kopā var noturēt aptuveni 600 mārciņas, pirms tie tiek iegremdēti.

  laivošanas maršruti:Taču jums ir jāņem vērā PVC un jebkura izmantotā ieklāšanas materiāla svars, un, lai pārliecinātos, ka atrodaties virs ūdenslīnijas, ir ieteicams plānot izmantot tikai pusi no kopējās svara jaudas. S

  Tātad laiva, ko izgatavojat no šīm caurulēm, būs piemērota vienam pieaugušajam, kura svars nepārsniedz 200 vai 250 mārciņas, dodiet vai ņemiet — atkarībā no tā, cik vēlaties kļūt slapji.

  laivošanas maršruti  Internetā bez maksas ir pieejami daži PVC laivu plāni, tāpēc neliela Google meklēšana var ievērojami palīdzēt nodrošināt, ka esat izvēlējies tādu laivu veidu, kādu gaidāt.laivošanas maršruti?

  Naktsmītnes Kuldīgā